Hakkımızda

Luxor Oto Market Olarak En Uygun Fiyatı Ve En Kaliteli Ürünleri Size Sunuyoruz

 

Luxor Oto Market bakım ve koruma ürünleri alanında  faaliyet gösteren bir firmayız. Üretim ve satışı kendi bünyesinde bulunduran Luxor Kimya, Türkiye’nin birçok noktasında müşterilerine yönelik hizmetlerini sürdürmektedir.

Firmamızın birinci amacı en uygun fiyatları kaliteden ödün vermeden sunması ve sizleri her zaman memnun etmeyi amaçlamasıdır.

Luxor Oto Market üretimlerini ürünü’nü geliştirdiği alana göre dikkat ederek ve gerekli testleri her zaman bütünüyle yaparak gerekli izinleri alarak çalışmaktadır. Oto bakım ürünlerinde araçlarınıza zarar vermeyecek aksine koruyacak şekilde geliştirdiği gibi, ev temizlik ürünlerini’ de aynı şekilde geliştirilmektedir.

Araştırarak ve kendini her zaman geliştirerek ilerleyen genç ve hırslı kadromuz size her zaman en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Luxor Oto Market, taşıdığı sorumluluğunun bilincindedir. Bünyesinde bulunan her bir çalışanı dalında profesyonel olan kişileri şeçtiği gibi aynı zamanda onları geliştirip çalıştırmaktadır. Bütün sertifikalara ve izinlere sahip olan firmamız ;  İSO 9001:2015, İSO 14001:2015, İSO 10002:2014, OHSAS 18001:2007 gibi  kalite yönetim belgelerine sahiptir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Oto Bakım 'da Yerli Kalitesi

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Ziyagökalp Mahallesi Çevre Sanayi Sitesi 10. Blok No: 27 , 34303 Başakşehir/İSTANBUL

0532 272 13 57
info@luxorotomarket.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.